Pedagog a tablety ve výuce

Naše škola je zařazena mezi partnery projektu č. CZ.1.07/1.300/51.0006 s názvem „Pedagog a tablety ve výuce“ v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Cílem projektu je podpora profesního rozvoje pedagogických pracovníků na ZŠ a SŠ ve využívání ICT ve výuce prostřednictvím školení a dalších vzdělávacích aktivit pomocí moderních dotykových zařízení v období 2014-2015. Projekt tak reaguje na výsledky provedeného průzkumu k využití moderní ICT mezi ZŠ a SŠ.

Projekt se skládá celkově ze sedmi klíčových aktivit, které na sebe plynule navazují. V první aktivitě budou proškoleni ředitelé základních nebo středních škol/vedoucí pracovníci z 50 zapojených škol v celkově pěti oblastech, které jim usnadní využívání a integraci ICT do života jejich školy. Následující aktivity jsou věnovány podpoře a mentoringu pedagogických pracovníků školy. Další aktivity projektu jsou určeny především praktickým informacím a činnostem, se kterými budou pedagogové prostřednictvím školení a workshopů seznámeni, a které jim pomohou při přípravě výukových programů. Všechny vzdělávací aktivity a činnosti budou prováděny kvalifikovanými mentory
a lektory.

Mgr. Krasulová Anna, ředitelka školy
 
Soubor ve formátu application/pdfVýzva k podání nabídky
Typ souboru: *.pdf | Velikost souboru: 1.845KB | Počet stažení: 2458x
Uložit soubor
Soubor ve formátu application/pdfRozhodnutí o výběru nejvhodnější nabídky
Typ souboru: *.pdf | Velikost souboru: 1.278KB | Počet stažení: 2440x
Uložit soubor