Zpravodajství z ozdravného pobytu v Horní Lomné

Fotografie z ozdravného pobytu k prohlédnutí na zsg.rajce.idnes.cz/ .

Program dne 13. 3. 2017

8.45 – 10.15: Přesun autobusem od ZŠ Gajdošova do Horní Lomné, Hotel U Studánky
10.30 – 11.30: rozdělení pokojů, ubytování žáků na pokojích, vybalení
11.30 – 12.00: před-obědová seznamovací procházka v blízkém okolí hotelu
12.00 – 12.45: oběd, kuřecí vývar, kuřecí plátek s rýží a přílohou
12:45 – 14.00: odpolední klid, vybalení a ubytování na pokojích
14:15 – 17.30: turistický výlet na Muřinkový vrch, 8 km trasa na česko-polský hraniční hřeben ve výšce 940 m. n. m., seznámení s hraniční částí údolí Horní Lomné, na hřebeni kaple z roku 1860
18:00 – 18.30: večeře, zapékané těstoviny
18.30 – 19.00: osobní volno
19.00 – 21.00: večerní program v klubovně, vytváření erbů pokojů, hra na kytaru a zpěv
21.00 – 21.30: vyčerní hygiena
21.30 - večerka

Program dne 14. 3. 2017
7.20: budíček
7.30: rozcvička
8.00 – 8.30: snídaně, rohlík s nutelou, kakao, čaj
8.30 – 9.00: úklid na pokojích, příprava na dopolední program
9:00 – 13:00: dopolední program, výlet na horskou chatu Kamenité 6 km
13.00 – 13.30: oběd, zeleninová polévka, rybí filé, brambor, zeleninová příloha
13:30 – 14.30: odpolední klid na pokojích
14:30 – 17.30: sportovní odpoledne na přilehlém fotbalovém hřišti, fotbal, badminton, softbal
17.30 – 18.00: příprava na večeři, hygiena
18:00 – 18.30: večeře, buchtičky s krémem, čaj
18.30 – 19.00: osobní volno
19.00 – 21.00: večerní program v klubovně, hra na kytaru a zpěv, promítání fotografií, úvodní diskotéka

Program dne 15. 3. 2017

7.20: budíček
7.30: rozcvička
8.00 – 8.30: snídaně, párky, pečivo, kakao, čaj
8.30 – 9.00: úklid na pokojích, příprava na dopolední program
9:00 – 13:30: dopolední program, výukové lekce ve středisku ekologické výchovy URSUS
13.30 – 14.00: oběd, rajská polévka s těstovinami, vepřové na smetaně, houskový knedlík
14:00 – 15.00: odpolední klid na pokojích
15:00 – 18.00: Welness centrum pod Kyčmolem, odpolední vycházka 2 km spojená s hodinovým pobytem na bazénu, ve vířivé vaně, v saunovém světě
18:00 – 18.30: večeře, boloňské špagety, čaj
18.30 – 19.00: osobní volno
19.00 – 21.00: večerní program v klubovně, hra na kytaru, promítání fotografií, pásmo stolních deskových her
21.00 – 21.30: vyčerní hygiena, příprava na večerku
21.30 - večerka

Program dne 16. 3. 2017
7.20: budíček
7.30: rozcvička
8.00 – 8.30: snídaně, jogurt, pečivo, kakao, čaj
8.30 – 9.00: úklid na pokojích, příprava na celodenní výlet
9.00 – 17.00: celodenní výlet na Malý Javorový a Velký Javorový, jízda lanovkou, turistická vycházka cca 10 km, návštěva města Jablunkov při zpáteční cestě do Horní Lomné, balíček na cestu: chléb se sekanou, ovoce
17.00 – 18.00: osobní volno na pokojích, vybalení, hygiena
18.00 – 18.30: večeře, hovězí vývar s nudlemi, rizoto, bublanina, čaj
18.30 – 19.00: losování večerního programu ve společenské místnosti
19.00 – 21.00: večerní program v klubovně, hra na kytaru, promítání fotografií, promítání filmu
21.00 – 21.30: vyčerní hygiena, příprava na večerku
21.30 - večerka

Program dne 18. 3. 2017 sobota
7.30: budíček
7.30 – 8.00: hygiena, příprava na snídani
8.00 – 8.30: snídaně, kobliha, kakao, čaj
8.30 – 9.00: úklid na pokojích, příprava na dopolední program
9:00 – 13:30: dopolední program, třídnické dopoledne, žáci rozděleni na 4 skupiny dle kmenových tříd, práce v terénu, vycházka v okolí hotelu
12.00 – 12.30: oběd, gulášová polévka, pečený kuřecí špalík, šťouchaný brambor, salát
12:30 – 14.00: odpolední klid na pokojích
14:00 – 16.00: turnaj v piškvorkách
16.00 – 17.30: turistická vycházka do CHKO UPLAZ, 5 km
17:30 – 18.00: hygiena, příprava na večeři
18.00 – 18.30: večeře, masové kuličky v rajské omáčce, těstoviny
18.30 – 19.00: osobní volno
19.00 – 21.00: večerní program v klubovně, hra na kytaru, promítání fotografií, pásmo stolních deskových her
21.00 – 21.30: vyčerní hygiena, příprava na večerku
21.30 - večerka


Program dne 19. 3. 2017 neděle
7.30: budíček
7.30 – 8.00: hygiena, příprava na snídani
8.00 – 8.30: snídaně, tvarohová pomazánka, pečivo, kakao, čaj
8.30 – 9.00: úklid na pokojích, příprava na dopolední program
9:00 – 12:00: dopolední program, šifry, čínské písmo, kresba, malba, procházka v okolí chaty
12.00 – 12.30: oběd, slepičí vývar s masem a nudlemi, smažený kuřecí řízek, bramborová kaše, kompot
12:30 – 14.00: odpolední klid na pokojích
14:00 – 16.00: návštěvy rodičů, eko-videa, jak třídit odpady, jak nakládat s odpady
16.00 – 18.00: multifunkční hřiště v Horní Lomné, sportovní aktivity, fotbal, všeobecná vybíjená
18:00 – 18.30: přesun na hotel, hygiena, příprava na večeři
18.30 – 19.00: večeře, tvarohové knedlíky
19.00 – 19.30: osobní volno
19.30 – 21.00: večerní program v klubovně, hra na kytaru, výroba obálek pro zasílání osobních vzkazů, společné sledování pořadu Moje tvář má známý hlas
21.00 – 21.30: vyčerní hygiena, příprava na večerku
21.30 - večerka

Program dne 20. 3. 2017 pondělí
7.30: budíček
7.30 – 8.00: hygiena, příprava na snídani
8.00 – 8.30: snídaně, vánočka s máslem, kakao, čaj
8.30 – 9.00: úklid na pokojích, příprava na dopolední program
9:00 – 12:00: dopolední program, práce s textem téma Velikonoce, práce s mapou, zeměpisný test zpracovaný na téma Těšínské Beskydy, Horní Lomná, procházka v okolí chaty
12.00 – 12.30: oběd, polévka květáková, vepřový plátek na žampiónech, dušená rýže
12:30 – 13.30: odpolední klid na pokojích
13:30 – 17.45: odpolední program, přesun na plavecký bazén v Bystřici nad Olší, bazén 2 hodiny, přesun do Jablunkova – rozchod na půl hodiny, přesun zpět na Hotel U Studánky
17.45 – 18.00: vybalení plavek, ručníků, příprava na večeři
18.00 – 18.30: večeře, žemlovka s jablky
18.30 – 19.00: osobní volno
19.30 – 21.00: večerní program v klubovně, hra na kytaru, country tance, promítání fotografií
21.00 – 21.30: vyčerní hygiena, příprava na večerku
21.30 - večerka

Program dne 21. 3. 2017 úterý
7.30: budíček
7.30 – 8.00: hygiena, příprava na snídani
8.00 – 8.30: snídaně, rohlík s nutelou, kakao, čaj
8.30 – 9.10: úklid na pokojích, celodenní výlet
9:10 – 17:00: celodenní program, Mosty u Jablunkova, návštěva fojtsví z 16 stol., bobová dráha – SKI MOSTY, turistický výlet na Studeničné, Gírovou 8 km, oběd - balíček
17.00 – 18.00: hygiena, osobní volno
18.00 – 18.30: večeře, zeleninová polévka, čočka na kyselo, sázené vejce, chléb
18.30 – 19.00: osobní volno
19.30 – 21.00: večerní program v klubovně, promítání fotografií, diskotéka
21.00 – 21.30: vyčerní hygiena, příprava na večerku
21.30 - večerka

Program dne 22. 3. 2017 středa
7.30: budíček
7.30 – 8.00: hygiena, příprava na snídani
8.00 – 8.30: snídaně, dietní párky, pečivo, čaj
8:30 – 15:00: celodenní program, exkurze v pivovaru Radegast, Nošovice, oběd - balíček
15.00 – 18.00: odpolední program, virtuální mapy, kresba, malba, pracovní listy z českého jazyka
18.00 – 18.30: večeře, frankfurtská polévka, pečivo, palačinka s džemem
18.30 – 19.00: osobní volno
19.00 – 21.00: večerní program v klubovně, zpěv písní, hra na kytaru, promítání fotografií, promítání filmu
21.00 – 21.30: vyčerní hygiena, příprava na večerku
21.30 - večerka

Program dne 23. 3. 2017 čtvrtek
7.30: budíček
7.30 – 8.00: hygiena, příprava na snídani
8.00 – 8.45: snídaně, jogurt, pečivo, kakao, čaj
8.45 – 13.00: dopolední program, výlet na Hrčavou, trojmezí, turistická vycházka cca 6 km, seznámení s místem styku hranic tří států, seznámení s nejvýchodněji umístěnou obcí Hrčava
13.00 – 13.30: oběd, slepičí vývar s masem a nudlemi, krůtí pečeně, bramborová kaše, mrkvový salát
13:30 – 14.45: odpolední klid na pokojích, příprava na odpolední program
13:45 – 17.30: odpolední program, jedna skupina herní činnosti na multifunkčním hřišti, druhá skupina bazén ve Wellness hotelu Pod Kyčmolem
17.30 – 18.00: vybalení plavek, ručníků, příprava na večeři
18.00 – 18.30: večeře, vepřový závitek, dušená rýže
18.30 – 19.00: osobní volno
19.00 – 20.00: večerní program v klubovně, hra na kytaru, promítání fotografií
20.00 – 21.30: vyčerní vycházka s baterkami, procházka noční horskou krajinou, po třídních skupinách
21.30 – 21.45: hygiena
21.45: večerka

Program dne 24. 3. 2017 pátek
7.30: budíček
7.30 – 8.00: hygiena, příprava na snídani
8.00 – 8.30: snídaně, míchaná vejce, pečivo, čaj
8.30 – 9.00: úklid na pokojích, příprava na dopolední program
9:00 – 12:00: dopolední program, polovina vycházka na Kyčmol, wellness centrum, bazén, druhá polovina program na chatě, český jazyk, matematika, společenské hry
12.00 – 12.30: oběd, polévka čočková, vepřový guláš, těstoviny
12:30 – 14:10: odpolední klid na pokojích
14:10 – 17.00: odpolední program, přesun autobusem do Dolní Lomné, turistická vycházka cca 5 km, návštěva centra Dolní Lomné, dětského hřiště, přesun zpět autobusem
17.00 – 18.00: osobní volno, úklid na pokojích
18.00 – 18.30: večeře, smažené rybí prsty, hranolky, kečup
18.30 – 19.00: osobní volno
19.30 – 21.00: večerní program v klubovně, hra na kytaru, promítání fotografií, diskotéka
21.00 – 21.30: vyčerní hygiena, příprava na večerku
21.30 - večerka








 

Kontaktní informace

Základní škola Ostrava,
Gajdošova 9, příspěvková organizace

Gajdošova 9/388, 702 00 Ostrava
IČ: 61989088

tel.:596 627 610
email: reditelka@zsg.cz


Více informací najdete zde