PÉBÉČKO NA GAJDOŠCE

4. října 2022

Vážení žáci,
vedení školy se rozhodlo uspořádat celoškolní projekt participativního rozpočtování: Pébéčko. Máte tak příležitost podat svůj vlastní návrh, jak zlepšit prostředí a atmosféru v naší škole. K dispozici je celková částka na Pébéčko ve výši 40.000 Kč, maximální částka na jeden návrh je 20.000 Kč. O podaných návrzích se bude hlasovat a vítězný projekt bude v nejkratší době na naší škole realizován.
 
Odkaz k přihlášení na školní webové stránky participativního rozpočtu: Decision 21
 
Pro zvě(í)davé: Slovo Pébéčko je vytvořeno z anglického výrazu pro participativní rozpočtování PARTICIPATORY BUDGETING.
 
Než se rozhodnete Poslat návrh, přečtěte si záložku Pravidla a seznamte se s Harmonogramem a Materiály. Návrhy, které již byly podány vašimi spolužáky, najdete na záložce Návrhy. Tady také zjistíte, zda byl nebo nebyl váš návrh schválen do hlasování a proč. Na záložce Kontakt se dozvíte, kdo je koordinátorem Pébéčka, tedy kdo má na naší škole Pébéčko na starosti, případně získáte kontakt na organizační tým.
 
O svých návrzích můžete diskutovat na společném celoškolním Setkání, v rámci třídnických hodin s třídními učiteli. Termín a čas konání diskuzí najdete v Harmonogramu na stránkách školního Pébéčka.
 
Koordinátor školního PB: Mgr. Petr Kohút
Přehled dalších článků | Autor: Mgr. Petr Kohút | Počet přečtení: 523x


Další informace

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Základní škola
Ostrava Gajdošova, p.o.

Gajdošova 9/388,
702 00 Ostrava

IČ: 61989088
tel.:     596 627 610
fax.:    596 634 126    
ID datové schránky: ma6mqrz

Více informací