Výpis všech článků

PÉBÉČKO na Gajdošce 2023

Vážení žáci, rodiče,
 
vedení školy se rozhodlo uspořádat celoškolní projekt participativního rozpočtování: Pébéčko. Žáci tak mají příležitost podat svůj vlastní návrh, jak zlepšit prostředí a atmosféru v naší škole. K dispozici je celková částka na Pébéčko ve výši 45 000 Kč. O podaných návrzích se bude hlasovat a vítězný projekt bude v nejkratší době na naší škole realizován. Veškeré informace o probíhajícím projektu naleznete na stránkách projeku: Decision 21

Ponožkový den

Ponožkový den pořádá školní parlament na podporu lidí s Downovým syndromem.

150 let školy

ZŠ Ostrava, Gajdošova 9, příspěvková organizace je nejstarší základní školou v Ostravě. V květnu oslaví své 150. narozeniny. V rámci oslav zveme dne 12. května 2023 bývalé zaměstnance i žáky školy, aby se přišli podívat, jakými změnami zázemí budovy prošlo, aby se setkali se svými kolegy či spolužáky. 

Slunce dětem

Hlasujte prosím pro náš výtvor na stránkách https://srdce.age-management.cz/soutezni-prace-2022/detail/15 .
Budeme rádi, když nás podpoříte hlasem (z každého prohlížeče jde dát hlas .

ilustrace

Den otevřených dveří 2023

Vážení rodiče předškoláků, školáků,
zveme vás na Den otevřených dveří, který se koná v úterý 14. března 2023 od 8 do 13 hod. Bližší informace .....

Dílny - kuchyňské prkénko

9. třída se zúčastní hodiny dílen ve Světě techniky. Každý žák si vyrobí kuchyňské prkénko. Akce je hrazena z prostředků Magistrátu města Ostravy.

Projektový den Výroba šperků

Dne 27.1.2023 proběhla v VII. třídě projektová výuka s odborníkem z praxe s názvem Výroba šperků. Projekt byl realizován v rámci projektu OP VVV III. Cílem akce bylo seznámit žáky s využitím přírodních i člověkem vyrobených surovin pro výrobu šperků. Účelem bylo také předání informací o tradicích ve výrobě šperků.

Stavíme mosty - projektový den

Dne 27.1.2023 proběhla v V. třídě projektová výuka s odborníkem z praxe s názvem Stavíme mosty. Projekt byl realizován v rámci projektu OP VVV III.
Žáci se seznámili s prací projektanta, s tvorbou projektových plánů, s typy plánů a zakreslováním těchto plánů. Seznámili se s používanými značkami .....

Výuka na dětském dopravním hřišti Orebitská

Žáci 4. třídy se zúčastní dopravní výchovy na Dětském dopravním hřišti na ul. Orebitská. S sebou si vezmou sportovní oblečení a obuv, přezutí do učebny, svačinu a případně cyklistickou helmu.

Linoryt

Žáci 6. třídy se zúčastní výukového programu zaměřeného na linoryt ve Světě techniky. Akce je hrazena z prostředků Magistrátu města Ostravy.

Celkový počet článků: 544


Další informace

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Základní škola
Ostrava Gajdošova, p.o.

Gajdošova 9/388,
702 00 Ostrava

IČ: 61989088
tel.:     596 627 610
fax.:    596 634 126    
ID datové schránky: ma6mqrz

Více informací