Granty, dotace, projekty

8. srpna 2011

MODERNÍ GAJDOŠKA II.
 
Projekt MODERNÍ GAJDOŠKA II. je spolufinancován Evropskou unií. Škola se do projektu zapojila 1. září 2019. V rámci projektu budou ve škole realizovány rozvojové aktivity, a to kluby pro žáky (Badatelský klub, Čtenářský klub, Klub zábavné logiky a matematických her), doučování žáků ohrožených školním neúspěchem, projektové dny.  Dalším cílem projektu je podpora osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů, která bude realizována formou dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, tandemovou výukou a vzájemnou spoluprací pedagogů. Projekt bude ukončen 31. srpna 2021.


MODERNÍ GAJDOŠKA
Od 1. září 2017 je na ZŠ Ostrava, Gajdošova 9, p. o. realizován projekt "Moderní Gajdoška" v rámci výzvy Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ I Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.
V rámci tohoto dvouletého projektu bude ve škole vedeno doučování žáků ohrožených školním neúspěchem, žáci budou mít možnost pracovat v Klubu zábavné logiky a deskových her a v Čtenářském klubu. Dalším cílem projektu je podpořit osobnostně profesní rozvoj pedagogů prostřednictvím dalšího vzdělávání v oblastech čtenářské gramotnosti a inkluze, tandemové výuky a vzájemné spolupráce pedagogů školy.

Přehled dalších článků | Autor: Administrátor zsg.cz | Počet přečtení: 7980x


Další informace

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Základní škola
Ostrava Gajdošova, p.o.

Gajdošova 9/388,
702 00 Ostrava

IČ: 61989088
tel.:     596 627 610
fax.:    596 634 126    
ID datové schránky: ma6mqrz

Více informací