Velikonoční turnaj

1. dubna 2016

Před Velikonocemi poměřili svou sílu, zdatnost a schopnosti žáci 1. stupně. Dne 22. 3. 2016 se velikonočního klání účastnili žáci 1., 2. a 3. třídy. Ve smíšených družstvech se snažili co nejlépe zvládnout úkoly, které voněly velikonoční tématikou: s ozdobenými kraslicemi běželi slalom, procházeli s pomlázkou bludištěm, skládali velikonoční pohlednice, snažili se zapamatovat mnoho velikonočních předmětů. Když se sečetly všechny body, vítěz byl jasný – stali se jím žáci 1. družstva (Dan, Denisa, Míša, Lucie, Samuel, podívejte se na fotografie). Ve stejný den soutěžili i žáci 4. a 5. třídy. V tělocvičně uspořádali turnaj v přehazované. Sportovní pole nejlépe ovládlo smíšené družstvo čtvrťaček - Denisa, Julie s Klárou a páťaček - Veronika, Radka s Evou. U kluků kralovalo družstvo v tomto složení: Adam, Luciano a Jakubové ze čtvrté třídy s Richardem a Jakubem z páté třídy. Následující den 23. 3. 2016 pokračovaly velikonoční turnaje na II. stupni. Ráno nastoupili chlapci do florbalového turnaje v šesti týmech. Všichni bojovali v duchu fair-play, atmosféra zápasů byla perfektní. A jak turnaj dopadl? Na prvním místě se umístil tým FC Barcelona ve složení Čonka R., Polhoš, Pospíšil, Prieboj, na druhém místě Gangsteři ve složení Josifidis, Kupka, Kunštatský, Holub a na třetím místě se umístil tým Gitano star: Kaláy, Tišer, Schwarz a Smělík. Po chlapcích se utkaly dívky v turnaji v přehazované. Nastoupilo pět týmů. Všechny děvčata se aktivně zapojily. A jak turnaj dopadl? Na prvním místě se umístil tým Broskve: Wrhelová, Janostyaková, Hlaváčková, Nárožná N., Nárožná A., Středová, Rusková. Na druhém místě se umístil tým Citróni a na třetím tým Oranges. Všechny žáky a žákyně chci ještě jednou pochválit za aktivní přístup k turnaji a skvělou atmosféru v průběhu turnaje. Předvelikonoční sportovní atmosféru jsme si všichni užili.