Hodnocení ozdravného pobytu

24. dubna 2013

Letošní ozdravný pobyt se nesl v duchu střídání ročních období – přijeli jsme do krásné ladovské zimy, prožili jsme jaro, v druhé polovině pobytu přišel i náznak léta a ke konci podzim. Spolu se žáky jsme prožili spoustu krásných výletů: kratší výlety po okolí (např. na chalupu U Zbuja, na hřiště na Ostravici, k peřejím na řece Ostravici), dále výlety na Lysou horu, Radhošť a Pustevny, návštěvu muzea Tatry v Kopřivnici, absolvovali jsme výšlap na štramberskou Trúbu a navštívili jsme jeskyni Šipku. Kromě výletů jsme plnili také zajímavé projekty a vyslechli jsme si zajímavé besedy, např. besedu se členem Horské služby, majitelem chovné stanice psů husky a několikanásobným držitelem evropských a světových titulů v závodech se psím spřežením. Tuto chovnou stanici jsme také navštívili. Velký úspěch u žáků i učitelů měla návštěvy jízdárny a projížďka na koních, sportovně jsme se vyžili při návštěvě lanového centra Tarzanie v Trojanovicích a na bazéně či bowlingu v relaxačním centru na Sepetné.
Fotografie z ozdravného pobytu si můžete prohlédnout na zsg.rajce.idnes.cz/ .
Pobyt byl financován z dotace Statutárního města Ostravy a škola na něj získala 202.500 Kč. Pobytu se celkem zúčastnilo 45 žáků 2. stupně.
Ohlasy žáků:

"Na chatě bylo příjemně, krásný spánek a čistý vzduch. Luxusní trasy a procházky. Dobře naplánovaný denní program. Dobré zachycení fotografií. Nejlepších 14 dní mého života, hlavně mně bavila celá škola v přírodě. Rád si to zopakuju s kantory - p. uč. Kohútem, Rafajem, Bucharovou, Vavrušovou a Dvořákovou." M. Dang

"Obdivuji naše učitele, měli každý den nějaké akce, plány. Nejvíc se mi líbili koně, Tarzanie a bazén s bowlingem. Užili jsme si hodně srandy a zážitků. Ano, najde se pár chyb, ale na to se dá zapomenout. Taky jsme byli na Lysé hoře, Radhošti. To bylo super. Byla jsem tam ráda, klidně bych si to zopakovala."

"Nejvíce se mi líbil výlet na Lysou horu. A nejlepší ještě byly ceny, které jsme dostali. Nejlepší kantor na škole v přírodě byla p. učitelka Bucharová. Děkujeme učitelům za všechny výlety a programy. A panu učiteli Kohútovi za nejlepší cesty na výletech."

"Škola v přírodě byla luxusní. Nejvíce se mi líbil výlet na Lysou horu a do Tarzanie. Bylo tam hodně zábavy, kterou obstarali jak žáci, tak učitelé. Tahle škola v přírodě je prostě nezapomenutelná, doufám, že se bude opakovat." Sabina Boogová

"Na škole v přírodě se mi nejvíce líbily projížďky na koních i v terénu. Také jak jsme se pěkně vyřádili v lanovém centru Tarzanii. Samozřejmě i výlet do Kopřivnice, do technického muzea byl zajímavý. Zastavili jsme se i ve Štramberku na nezapomenutelné štramberské uši. Na chvíli jsme se zastavili ve vápencovém lomu a poskládali jsme si různé vzkazy z kamenů. Rozhodně se mi nelíbil výstup na Lysou horu, ale za ten pohled dolů a na všechno to kolem, to stálo. A potom ta cesta dolů. Sjíždění po ...."
 
 
 
Přehled dalších článků | Autor: Mgr. Marcela Bucharová | Počet přečtení: 1391x


Další informace

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Základní škola
Ostrava Gajdošova, p.o.

Gajdošova 9/388,
702 00 Ostrava

IČ: 61989088
tel.:     596 627 610
fax.:    596 634 126    
ID datové schránky: ma6mqrz

Více informací