Slovo ředitelky školy k zahájení školního roku

27. srpna 2012

V novém školním roce 2012/2013, Vás vážení rodiče, žáci a přátelé školy, vítám opět na našich webových stránkách, kde se dozvídáte o naší škole mnoho zajímavých informací.
     V rámci modernizace školy jsme v průběhu prázdnin vybavili dvě učebny novými interaktivními tabulemi, zakoupili nové a opravili stávající tabule, zakoupili nový školní nábytek pro žáky, vymalovali jsme některé třídy a prostory chodeb školy, v Galerii Na chodbě byl proveden hrubozrnný nástřik, v jedné ze tříd jsme provedli rekonstrukci podlahy a obkladů a bylo provedeno mnoho dalších prací. Velkým úspěchem je postavení altánu na naší školní zahradě, na který jsme získali finanční prostředky ve výši 100 tisíc Kč z Nadace OKD.
     Připravujeme pro Vás mnoho nových aktivit, ale i tradiční akce a osvědčené projekty. A hned tou první akcí v měsíci září bude pro žáky 3. třídy pobyt na Slovensku v rámci projektu eTwinningu. Dovolte, abych Vám všem popřála úspěšný školní rok a radost z výsledků svého učení.
     Milí žáci, chceme, aby jste se ve škole cítili co možná nejpříjemněji a nezapomeňte na naše osvědčené přísloví, které zní: „Učení je jako plavání proti proudu – ustaneš chvíli a vrátíš se o míli“ .
Mgr. Anna Krasulová , ředitelka školy
Přehled dalších článků | Autor: Mgr. Anna Krasulová | Počet přečtení: 1104x


Další informace

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Základní škola
Ostrava Gajdošova, p.o.

Gajdošova 9/388,
702 00 Ostrava

IČ: 61989088
tel.:     596 627 610
fax.:    596 634 126    
ID datové schránky: ma6mqrz

Více informací