Výpis všech článků

ilustrace

Zdatný páťák

Dne 29. 3. 2011 se uskutečnil 4. ročník čtyřboje žáků 5. tříd Ostravských Základních Škol. I naši žáci páté třídy se zúčastnili souboje zdatnosti. Soutěže se účastnilo celkem přes 200 závodníků. Mnozí byli na takovéto sportovní soutěži vůbec poprvé, tím pádem se museli utkat nejen v těchto disciplínách, ale také s trémou a napětím které pro ně bylo novinkou.

ilustrace

Slovo ředitelky školy

V Ostravě jsme jedinou školou rodinného typu s vysoce individuálním přístupem k žákům právě proto, že nám to umožňuje menší počet žáků ve třídách. Lépe můžeme využívat moderní prvky ve vyučování. A to je naší předností. Naše škola poskytuje vzdělání a výchovu žáků tak, aby byli připraveni pro běžnou realitu každodenního života a studium na středních školách. Vedeme naše žáky  k samostatnosti a zodpovědnosti. Klademe velký důraz na rozvíjení jazykových schopností žáků a studia informatiky. Podporujeme zájmovou činnost v rámci volitelných předmětů a kroužků.

Závěrem bych chtěla zdůraznit, že chci, aby se v naší škole každé dítě cítilo v něčem úspěšné a rádo do školy chodilo. Škola není jen pro chytré a nadané žáky a motto v záhlaví našich stránek „Škola, do které se vyplatí chodit“ je pro Vaše dítě tím nejlepším řešením, které můžete udělat.   
Mgr. Anna Krasulová
                                                                                                           

Celkový počet článků: 542


Další informace

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Základní škola
Ostrava Gajdošova, p.o.

Gajdošova 9/388,
702 00 Ostrava

IČ: 61989088
tel.:     596 627 610
fax.:    596 634 126    
ID datové schránky: ma6mqrz

Více informací