Valentýnský Ples

15. února 2012

Dne 10. 2. 2012 se uskutečnil Valentýnský ples. Ples pořádali tlumočníci II. stupně školního parlamentu. Valentýnský ples byl přichystán pro 7. – 9. ročník naší školy.

Organizace, ač se nezdálo, tak byla docela časově náročná. Devátý ročník naší školy vytvořil návrhy na plakát a vstupenky. Tlumočníci osmého a devátého ročníku se postarali o veškerou přípravu kolem a dokola. Nákup občerstvení, odměn k připraveným soutěžím. Nesměla chybět i romantická výzdoba v podobě svíček, ozdob a balónkových dekorací. Příprava nám zabrala několik dnů i večerů.

Celý večer provázelo moderátorské duo Filip Svoboda a Nicolas Olma. Hudbu obstarával Lukáš Bik a také nesmím zapomenout na hostesky Kateřinu Kalábovou a Lenku Teichmanovou. Celý večer měl velmi příjemnou atmosféru. Tančili zadaní i nezadaní, hráli jsme nejrůznější hry, pili výborný drink a jedli sýrovo – jednohubkové talířky.

Na závěr plesu nesmělo chybět ani vyhlášení hlavní soutěže „ Král a Královna“ plesu. A musíte uznat, že jim to vážně slušelo. Doufám a myslím si, že se Valentýnský ples povedl i v malém množství plesajících účastníků. Určitě bude patřit k dalším příjemným vzpomínkám a zážitkům.

Tímto bych ráda poděkovala všem organizátorům a pomocníkům, kteří se na tomto plese podíleli. A taktéž jim přeji mnoho takto vydařených akcí.

Všechny fotografie z galerie

Přehled dalších článků | Autor: Michaela Kalvodová | Počet přečtení: 1479x


Další informace

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Základní škola
Ostrava Gajdošova, p.o.

Gajdošova 9/388,
702 00 Ostrava

IČ: 61989088
tel.:     596 627 610
fax.:    596 634 126    
ID datové schránky: ma6mqrz

Více informací